Ucheck

دانلود رایگان نرم افزار Ucheck نرم افزار رایگان Ucheck به شما این اجازه را می دهد که کامپیوترتان را برای یافتن نرم افزارهای آپدیت نشده اسکن کنید و ب

CVE-2018-1000109
CVE-2018-1000604
باج افزار RedEye چیست ؟

دانلود رایگان نرم افزار Ucheck

نرم افزار رایگان Ucheck به شما این اجازه را می دهد که کامپیوترتان را برای یافتن نرم افزارهای آپدیت نشده اسکن کنید و به صورت خودکار آنها را به آخرین ورژن ارتقا دهید. نرم افزار Ucheck همچنین قابلیت نصب تعداد زیادی برنامه برروی یک کامپیوتر با تنها یک کلیک را دارد. این قابلیت برای نصب برنامه ها برروی یک کامپیوتر جدید بسیار مناسب می باشد.

استفاده از نرم افزار Ucheck بسیار آسان می باشد. عملکرد این نرم افزار مانند Patch Management می باشد که شما می توانید با نصب آن از امکانات یک نرم افزار مدیریت وصله ها بهره مند شوید. Ucheck نرم افزارهای موجود برروی کامپیوتر شما را اسکن کرده و لیست آپدیت های ویندوز و دیگر برنامه های موجود را برای شما نشان می دهد. حالا شما با انتخاب آنهایی که می خواهید آپدیت شوند و کلیک Update میتوانید تمام نرم افزارها را به روز رسانی نمایید. Ucheck به صورت خودکار آخرین آپدیت ها را دانلود می کند و آنها را برروی کامپیوتر شما نصب کرده و نرم افزارها را به روز می کند. این نرم افزار کمک شایانی به حفظ امنیت شما می کند.


لینک دانلود :

دانلود نرم افزار