کشف صاحب آدرس های ایمیل

بافتن صاحب آدرس های ایمیل همیشه موضوع مهمی در دنیای جمع آوری اطلاعات و اوسینت بوده است . ترفندها و سازکارهای مختلفی برای آن ارائه شده است. در هر حال فرایندی که در شکل زیر آمده است یک راه کار موثر در کشف آدرس ایمیل افراد است. پیدا کردن صاحب آدرس های ایمیل افراد کار سخت و مشکلی است چونکه ایمیل مانند شماره تلفن و یا آدرس محل افراد نیست. آدرس ایمیل پایگاه داده ای مانند دفترچه تلفن ندارد. با این حال راه حل هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید ایمیل افراد را راحت تر پیدا کنید.

کشف صاحب آدرس های ایمیل
کشف صاحب آدرس های ایمیل

پیدا کردن آدرس ایمیل با استفاده از موتور جستجو

گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری، مکان مناسبی برای پیدا کردن همه نوع اطلاعات می باشند و اگر موتور جستجویی که استفاده می کنید دارای قابلیت های جستجوی پیشرفته باشند، پیدا کردن ایمیل کار راحتی می شود. وقتی که از موتور جستجو برای پیدا کردن آدرس ایمیل افراد استفاده می کنید، می توانید در یک لحظه در میان پایگاه داده ی بزرگی از وب سایت ها جستجو کنید. این روش یکی از بهترین روش ها برای جستجوی آدرس ایمیل افراد می باشد به همین دلیل همیشه در ابتدا از این روش استفاده کنید.

با این حال مشکل است بخواهیم برای پیدا کردن ایمیل، هر وب سایت را به صورت دستی جستجو کنیم. مهم است از ابزارهایی استفاده کنیم که نتایج را محدود می کنند.

با استفاده از گوگل برای مثال می توانید به اپراتورهای جستجو بگید که دقیقا دنبال چه شخصی می گردید. در اینجا مثالی آورده شده که مثلا دنبال ایمیل فردی به نام جری کارل می گردند.

“@gmail.com” And “Reza Golzar”

افزودن هر اطلاعات مرتبط دیگری نیز به جستجو کمک می کند اگر برای مثال آدرس زندگی آن شخص را می دانید یا می دانید که کجا کار می کند یا هر چیز دیگری که ممکن است در نشان دادن آدرس ایمیل شخص کمک کننده باشند، به کار ببرید.

در اینجا چند نمونه دیگر برای پیدا کردن آدرس ایمیل افراد با استفاده از گوگل آورده شده است:

  • “@yahoo.com” AND “Isfahan” AND “Reza Golzar”
  • “@aol.com” OR “@hotmail.com” “Tehran university” AND “Mohsen”

اگر می دانید آن شخص از چه ایمیلی استفاده می کند – Outlook.com، Gmail.com، Yahoo.com و … – هر کدام را به صورت جداگانه با استفاده از OR یا or جستجو کنید مشابه با آن چیزی که در بالا نشان داده شده است.

جستجوی وب سایتشان برای آدرس های ایمیل

آیا آن شخص برای خودش وب سایت دارد ؟ ممکن است فرد موردنظر به مدرسه ی خاصی بروید و حدس بزنید که احتمالا ایمیلش در جایی از وب سایت مدرسه درج شده باشد. چند راه وجود دارد که می توانید جستجوی ایمیل را تنها به یک سایت خاص محدود کنید.

اولین روش این است که از موتورجستجو یا تابع جستجوی وب سایت استفاده کنید. برای مثال به سایت گوگل بروید و این عبارت را تایپ کنید: Site: example.com “@gmail.com” AND “Shahin” تا بتوانید ایمیل ماری را پیدا کنید.

این نوع از جستجو فقط به example.com محدود می شود، با این حال می توانید براساس آن چیزی که آدرس وب سایت لیست شده تغییرش دهید.

یک راه دیگر برای به دست آوردن آدرس ایمیل از وب سایت، استفاده از استخراج کننده ایمیل مثل VoilaNorbert می باشد. تنها نام و نام خانوادگی شخص را در کنار URL وب سایت بنویسید تا لیستی از آدرس های ایمیل مطابق را به دست آورید. می توانید به صورت رایگان به ۵۰ تا جستجوی موفق برسید.

حدس زدن آدرس ایمیل

مطمئناً قبلاً هم این کار را انجام داده اید، اما چند نکته وجود دارد که باید در موردش بدانید و می تواند در حدس زدن آدرس ایمیل کمک کند.

اگر نام کاربریشان را می دانید یعنی عبارتی درست قبل از @، ادامه دهید و همه ابعاد را در نظر بگیرید. برای مثال، اگر نام کاربری شخصی texas4life1991 می باشد، عبارت هایی مثل @gmail.com، @outlook.com، @hotmail.com، @aol.com، @yahoo.com و … به آخرش اضافه کنید. بالاخره یکی از این ها برایتان کار می کند.

ولی اگر آن قدرها خوش شانس نبودید که نام کاربری را بدانید، با حدس زدن در مورد چیزهایی که در مورد آن شخص می دانید شروع کنید. مثل تاریخ تولد یا تاریخ فارغ التحصیلی. اغلب افراد از این تاریخ ها برای نام کاربریشان استفاده می کنند ولی اگر نتوانستید حدس بزنید ممکن است تنها اسم و فامیلی آن ها باشد.

در اینجا لیستی از ایمیل ها نشان داده شده که نام فرد برابر با کریستینا رودریگوز می باشد.

ممکن است یکسری تغییرات هم در خط فاصله یا زیرخط داشته باشد که ممکن است ایمیل فرد برابر با Christina.rodriguez، rodriguezchristina، یا Christina_rodriguez باشد. اگر فرد به مدرسه ای که شما می روید برود، یا به دانشگاهی برود که دامنه اش را می شناسید، سعی کنید که اسمش را با آدرس مدرسه اش به کار ببرید.

برای مثال، اگر کریستینا به دانشگاه ایالتی کلرادو می رود، ممکن است ایمیل آدرس اش با colostate.edu تمام شود. در این نمونه، می توانید از تمامی نام کاربری ها استفاده کنید ولی انتهای نام کاربری را به این دامنه ختم کنید به جای اینکه از یک دامنه عمومی مثل Gmail یا Yahoo استفاده کنید.

نکته: مدارس اغلب از اولین حرف نام برای مثال crodriguez استفاده می کنند اما ممکن است بعضی اوقات از نام فامیلی کوتاه شده استفاده کنند. ممکن است از Chrrod یا chr.rodriguez استفاده کنید.

اگر با نام کاربری دچار مشکل شدید، می توانید اسم شخص را به Email Permutator + بدهید و یکسری آدرس ایمیل های ممکن را تولید کنید.

پیدا کردن آدرس های ایمیل با Pipl

موتور جستجو یا وبسایتی برای یافتن افراد است که به صورت رایگان تمام اطلاعات مرتبط با فرد را از یک صفحه می گیرد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کاری رایگان ایجاد کنید تا نتایج را ببینید.

این سایت ممکن است آدرس ایمیل شخصی را به شما نشان دهد اما در اغلب مواقع آنلاین بودن افراد را هم نشان می دهد. که می توانید برای جستجوی بیشتر از آن استفاده کنید. زمانی که پروفایل شبکه اجتماعی فردی را بررسی می کنید، برای مثال می توانید ایمیل آن ها را در این قسمت ببینید.

در زمان استفاده از نرم Pipl تنها چیزی که لازم است بدانید این است که نام، نام کاربری یا شماره تلفن فرد موردنظر را داشته باشید. داشتن موقعیت فرد هم خیلی کمک کننده است ولی ضروری نیست. بعد از جستجو، نتایج می توانند براساس سن و موقعیت فلیترگذاری شوند.

پیدا کردن ایمیل گذشته که شامل آدرس آن هاست

از شواهد و بدیهیات چشم پوشی نکنید. ایمیلی که جدیدا برای شما فرستاده شده است را باز کنید. اگر می خواهید آدرس ایمیل شخصی را پیدا کنید می توانید برایش ایمیل بفرستید، اما این شخص را در لیست تماس خود ندارید، در میان ایمیل هایی که از طرف آن فرد برایتان ارسال شده جستجو کنید. در ایمیل فرستاده شده آدرس ایمیل فرد موردنظر موجود است.

اکثر ارائه دهندگان ایمیل یک ابزار جستجو در بالای صفحه دارند که می توانید جزئیات خود را در مورد پیام در آن جا وارد کنید مثل موضوع، جزئیات امضای گیرنده، نام گیرنده یا غیره. هر چیزی که در مورد آن شخص می دانید را در قسمت جستجو وارد کنید و می بینید که ایمیل های قدیمی به شما نشان داده می شوند.

زمانی که ایمیلی را ارسال می کنید دنبال منطقه جزئیات باشید، اینکه ایمیل چه زمانی به دست شما رسیده، چه کسی فرستاده و به چه کسی ارسال شده است. آدرسی که در قسمت From نوشته شده، دقیقا چیزی است که شما دنبالش هستید.

سرویس Mail Tester:
هنگامی که بر اساس آدرس ایمیل جستجو می‌کنیم، ممکن است گاهی با هیچ نتیجه‌ای مواجه نشویم. اگر چنین شرایطی اتفاق افتاد، باید بررسی کنیم که آدرس ایمیلی که جستجو می‌کنیم، معتبر است یا خیر، این سایت برای این کار هست.

mailtester.com

سرویس Advanced Background Cheeks:
این یک سایت دیگر در زمینه جستجوی افراد است که برای دریافت خدمات آن بایستی هزینه پرداخت کنیم. نتایج جستجو از بخش اصلی سایت، به‌ صورت محدود برای ما ارائه می‌شوند و شامل آدرس و شماره تلفن است. advancedbackgroundchecks.com

سرویس Indeed:
این سرویس، مجموعه قدرتمندی از رزومه‌ها در اختیار دارد. از آنجا که لغت رزومه در هر صفحه یک رزومه وجود ندارد، ما نمی‌توانیم اطلاعاتی که از این سرویس به دست می‌آوریم را با جستجوهای معمول خود پیدا کنید.

سرویس Toofr
این سرویس پولی، به ما اجازه می‌دهد ماهیانه بیست جستجوی رایگان انجام دهیم تا ایمیلی را حدس بزنیم. البته برای همین کار نیز لازم است در سایت ثبت‌نام کنیم. این اطلاعات بر اساس تعداد ایمیل‌های معتبر برای یک کسب و کار مشخص ارائه می‌شود. این نتایج به ‌طور مستمر تحلیل شده و حدس‌ها بر اساس اطلاعات اسمی که در جستجو در نظر گرفته شده، طراحی میشوند.

howmanyofme.com

سایت That’s Them:
زمانیکه بخواهیم اطلاعات کاملتری را از افراد مختلف داشته باشیم، این سرویس می‌تواند بخوبی ما را در این امر یاری نماید.
در این سایت از ۵ طریق می‌توان جستجوها را انجام داد. این جستجوها براساس نام و آدرس،ایمیل،شماره تلفن،آی پی و شماره پلاک خودرو انجام می‌پذیرد. thatsthem.com

مدیریت سرور پشتیبانی و مشاوره – ثبت دامنه

نوشته های مشابه