McAfee Security for Microsoft Exchange 8.6.0

    با سلام خدمت همه دوستان وب سایت DiGiBoY : با نرم افزار بروز شده McAfee Security for Microsoft Exchange در خدمت شما هستیم. یکی از بهترین

Veritas System Recovery 21.0
CVE-2018-1000118
CVE-2018-1000137

 

 

با سلام خدمت همه دوستان وب سایت DiGiBoY :

با نرم افزار بروز شده McAfee Security for Microsoft Exchange در خدمت شما هستیم. یکی از بهترین نرم افزار های محافظت از میل های موجود در سرور Exchange.

به سادگی از نسخه قبل موجود تو این سایت میتونید به این نسخه بروز رسانی کنید. بر روی تمامی نسخه های Exchange سرور کار میکنه از حداقل نسخه ۲۰۱۰ سرویس پک سوم تا ۲۰۱۶ آپدیت جامع سوم.

نیاز به حداقل چهار گیگا بایت رم برای نسخه ۲۰۱۰ و هشت گیگا بایت برای نسخه ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ داره. میتونید مراحل نصب رو بصورت Silent بوسیله Batch File داخل فایل انجام بدید. حداقل ۷۴۰ مگابایت هم فضای هارد دیسک رو اشغال میکنه.

با تمامی نسخه های جدید ویندوز سرور بخوبی کار میکنه از جمله سرور ۲۰۱۶٫ قابلیت مدیریت مرکزی با ePO رو هم داره که من از اشتراک گذاریش صرف نظر کردم.

xpi های یسیار خوبی هم برای مرورگر Firefox داره. مراحل نصب یه کم خسته کننده و طولانیه. نیاز به مرورگر های بروز داره و با نسخه های قدیمی سازگار نیس.

مراحل کرک هم به صورت زیر خواهد بود :

بعد از نصب اجراش نکنید و شروع کنید به نصب AntiSpamAddOn_x64_Eval.exe ، از پوشه MSME_Activations به ترتیب فایل MSMEA.exe و MSMEASA.exe رو اجرا کنید.

شرکت McAfee ایران رو از لیست بروز رسانی های خودش بیرون آورده پس براحتی میتونید آنلاین بروز رسانی کنید.

از اونجایی که محصولات شرکت McAfee  رو میشه با DAT فایل آپدیت کردمیتونید از Offline Update هم استفاده کنید.

 

Download McAfee Security for Microsoft Exchange 8.6.0 X64

Link : McAfee Security for Microsoft Exchange 8.6.0

Mirror : McAfee Security for Microsoft Exchange 8.6.0

Size : 307.82 MB

Password : www.digiboy.ir